Offert förfrågan
FSN Logistic Oy

Kontakta oss

Allt börjar med ett enkelt Hej.


 

Kontaktinformation 

 

 


Transportplanering Road Nordic

Södra Finland > Sverige, Norge, Danmark

Aki Lyyski

finland@fsn.fi
+358 40 773 3786

 

Sverige > Finland

Matias Julin

sweden@fsn.fi
+358 50 308 0365

Södra Norge, Danmark > Finland, Norge

Petteri Jämsä

norway@fsn.fi
+358 40 017 2011

Norra Finland, Norge > Finland, Norge, Danmark

Jonas Högberg

north@fsn.fi
+358 40 656 8897

 


Transportplanering Road Europe

Europa > Finland

Olli Santasalo
europe.import@fsn.fi
+358 40 589 9945
Finland > Europa

Ari Kuntsi
europe.export@fsn.fi
+358 40 775 5962
 
 

FSN Home

Head of Home Division

Sami Keto 
sami.keto@fsn.fi
+358 40 023 5939

Transportplanering Kokkola

kokkola@fsn.fi
+358 40 682 1119

 
 

 


Fleet

Fordon och service

Anders Åkerlund

anders.akerlund@fsn.fi                 
+358 40 833 3022

Chaufförer och Avtalstrafikanter

Daniel Rönnvall

daniel.ronnvall@fsn.fi
+358 50 573 4998

 

 

 


Försäljning

Försäljningsdirektör

Anders Stennabba

anders.stennabba@fsn.fi
+358 44 781 8823

Thermotransporter 

Ismo Haapakoski

ismo.haapakoski@fsn.fi
+358 40 654 0400

Försäljningsassistent

Alexandra Klingenberg

alexandra.klingenberg@fsn.fi 
+358 40 777 8948

 

 


Ledning

Försäljningsdirektör

Anders Stennabba

anders.stennabba@fsn.fi
+358 44 781 8823

Styrelseordförande

Harri Kivelä

harri.kivela@fsn.fi
+358 40 064 3999

Chaufförer och Avtalstrafikanter

Daniel Rönnvall      
                                                 
daniel.ronnvall@fsn.fi
+358 50 573 4998


Ekonomi

Ekonomi koordinator, löner och avräkningar

Annika Vainionpää

annika.vainionpaa@fsn.fi
+358 40 128 2865 

Fakturering

Taru Rajaniemi

taru.rajaniemi@fsn.fi
+358 40 021 8320

 

 

" type="application/x-shockwave-flash">">

Orter

Huvudkontor

Kokkola
Tervahovintie 2
FI-67100 Kokkola

Tel +358 20 734 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 width="400" height="400" frameborder="0">


Haparanda
Sågaregatan 54
95333 Haparanda
Sweden

Tel +358 20 734 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 


Seinäjoki
Tuottajantie 7
FI-60100 Seinäjoki

Tel +358 (0) 207 34 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 

Terminal

Tornio
Lapinkullankatu 1
FI-95400 Tornio

Tel +358 (0) 207 34 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 

Terminal

Vantaa
Nuolitie 20
FI-01740 Vantaa

Tel +358 20 734 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 

 

skal    luotettava_kumppani    Rating    growth     laatujarjestelman_todistus_2016_eng     Suomen vahvimmat SE

Ammattina sankari
Olemme mukana
Ammattina Sankari tv-ohjelmassa
Katso traileri tästä »