Tarjouspyyntö
FSN Logistic Oy

Yhteystiedot

Kaikki alkaa yhteydenotosta.


Yhteystiedot

 


 Ajojärjestely Road Nordic 

 

Suomi > Ruotsi, Norja, Tanska

Mika Peltola

finland@fsn.fi
+358 40 656 8897

 

Suomi > Ruotsi, Norja, Tanska

Arto Aro     

finland@fsn.fi
+358 40 773 3786

Ruotsi > Suomi

Matias Julin

sweden@fsn.fi
+358 50 308 0365

 

Norja, Tanska > Suomi, Norja

Petteri Jämsä

norway@fsn.fi
+358 40 017 2011

 


 Ajojärjestely Road Europe

 

Eurooppa > Suomi > Eurooppa

Jesse Kivelä

europe.import@fsn.fi
europe.export@fsn.fi
+358 40 589 9945

 

 

 
 

 


 

FSN Home 

Head of Home Division

Sami Keto 

sami.keto@fsn.fi
+358 40 023 5939

 

 

Ajojärjestely Kokkola


kokkola@fsn.fi 
+358 40 682 1119

 
 

Kalusto ja kuljettajat

 

Kalusto ja huolto

Anders Åkerlund

anders.akerlund@fsn.fi 
+358 40 833 3622 

Kuljettajat

Daniel Rönnvall

daniel.ronnvall@fsn.fi
+358 50 573 4998 

 

 

 

Myynti

Myyntijohtaja

Anders Stennabba

anders.stennabba@fsn.fi
+358 44 781 8823

Myyntipäällikkö

Timo Laitila

timo.laitila@fsn.fi
+358 50 470 9487

Myyntiassistentti

Saara Järvilä

saara.jarvila@fsn.fi
+358 40 777 8948

 


 Johto

Toimitusjohtaja

Ville Peltola

ville.peltola@fsn.fi
+358 44 449 4334

Myyntijohtaja

Anders Stennabba

anders.stennabba@fsn.fi
+358 44 781 8823

Hallituksen puheenjohtaja

Harri Kivelä

harri.kivela@fsn.fi
+358 40 064 3999

Operatiivinen johtaja

Daniel Rönnvall

daniel.ronnvall@fsn.fi
+358 50 573 4998


Taloushallinto

 

Toimistosihteeri, ostolaskut

Mira-Jonna Myllykangas

mira-jonna.myllykangas@fsn.fi
+358 40 077 6709

Toimistosihteeri

Jenni Lukkarila

jenni.lukkarila@fsn.fi
+358 40 777 8948

IT-vastaava

Simon Käld

simon.kald@fsn.fi
+358 40 145 8771

Toimistosihteeri

Leena-Kaisa Joensuu

leena-kaisa.joensuu@fsn.fi
+358 40 021 8320

Toimipisteet

Pääkonttori

Kokkola
Tervahovintie 2
67100 Kokkola

Puh +358 20 734 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

Terminaali

Kokkola
Höyläämönkatu 4
67100 Kokkola

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 

Haparanda
Sågaregatan 54
95333 Haparanda
Sweden

Puh    +358 20 734 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

Terminaali

Seinäjoki
Tuottajantie 7
60100 Seinäjoki

Puh    +358 20 734 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

Terminaali

Tornio
Lapinkullankatu 1
95400 Tornio

Puh +358 20 734 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 

Terminaali

Vantaa
Nuolitie 20 (ovet 12-14)
01740 Vantaa

Puh +358 20 734 5030

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 

Terminaali

Pori
Puinnintie 10
28360 Pori

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 

Terminaali

Oulu
Terminaalitie 9
90400 Oulu

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 

Terminaali

Vaasa
Virtaviiva 8
65320 Vaasa

HOME , TERMINAL, LOGISTIC,
TEAM & TRANSPORT

 
 
 

 

skal    luotettava_kumppani    Rating    growth     laatujarjestelman_todistus_2016_eng      Suomen vahvimmat 2017

Ammattina sankari
Olemme mukana
Ammattina Sankari tv-ohjelmassa
Katso traileri tästä »